Nokia відкрила інтернет-магазин мобільних додатків Інтернет світ

Nokia відкрила інтернет-магазин мобільних додатків

26.05.2009

Смартфон Nokia Компанія Nokia відкрила свій онлайновий магазин мобільних додатків Ovi. До нього можна підключитися як з мобільних телефонів Nokia, так і через звичайний комп'ютер. Про це йде мова в прес-релізі Nokia.

У Ovi представлені платні і безкоштовні мобільні додатки. Крім того, в цьому онлайновому магазині є різний контент, включаючи відео і музику. Вартість платних додатків і контента в Ovi може доходити до декількох сотень рублів.

Мобільний клієнт для роботи з Nokia Ovi доступний на англійській, німецькій, італійській, російській і іспанській мовах. Оплачувати додатки, а також контент, можна як за допомогою кредитної карти, так і з мобільного рахунку.

Магазин додатків Ovi був анонсований компанією Nokia у середині лютого поточного року. За розрахунками Nokia, до 2012 року доступ до нього матимуть 300 мільйонів користувачів мобільників на платформах S40 і S60.

В даний час найпопулярнішим онлайновим магазином додатків є Apple App Store. У ньому розміщені програми, призначені для користувачів смартфона iPhone і плеєра iPod Touch. Аналогічні сервіси запущені ще декількома компаніями, включаючи Samsung, Google і RIM.