Мікроблог Twitter стане телевізійним серіалом Інтернет світ

Мікроблог Twitter стане телевізійним серіалом

26.05.2009

Скріншот головної сторінки сервису Twitter Мікроблогерській сервіс Twitter має намір реалізувати свій потенціал на телебаченні. Як повідомляє Variety, компанія уклала угоду з групою Reveille and Brillstein Entertainment про зйомки телевізійного серіалу на основі своїх блогів.

Деталі проекту тримаються у таємниці, є лише загальний опис, що свідчить, що формат серіалу буде революційним, а його учасникам випаде нагода відчути себе справжніми знаменитостями.

Концепція серіалу була підготовлена письменницею і сценаристом Емі Ефрон (Amy Ephron), вона ж стане продюсером шоу.

Нагадаємо, що мікроблогерській сервіс Twitter з'явився в 2006 році. З його допомогою можна через SMS або веб-інтерфейс розміщувати в онлайнових щоденниках повідомлення, завдовжки до 140 символів. В даний час Twitter є одним з найпопулярніших мікроблогерських сервісів в світі, але поки не приносить своїм власникам прибутку.

У квітні 2009 року число унікальних відвідувачів сайту мікроблогерського сервісу Twitter досягло 32 мільйонів чоловік. Серед них 17 мільйонів складають американці.

Багато голлівудських зірок, такі як Х'ю Джекман, Джон Фавро, Демі Мур, Ештон Катчер та інші є постійними користувачами сервісу. Екаунти заведені і у найбільших голлівудських кіностудій.