Яндекс створив три нові рейтинги пошуку по блогах Інтернет світ

Яндекс створив три нові рейтинги пошуку по блогах

26.05.2009

Нові рейтинги пошуку по блогах Яндекса Автори сервісу пошуку по блогах Яндекса ввели замість одного зведеного рейтингу популярних записів чотири. Про це повідомляється в блогі Яндекса.

Тепер користувачі можуть проглядати зведений рейтинг записів, а також списки найбільш відвідуваних постів і записів з найбільшою кількістю посилань і коментарів. Всі рейтинги також доступні через RSS.

Крім того, Яндекс прибрав рейтинг онлайн-ЗМІ , на які найчастіше посилаються в блогах. Він будувався на основі тижневих даних про посилання на видання. Рейтинг недоступний за своєю старою адресою, проте пошук за посиланями на задане ЗМІ дотепер працює.

Останній раз зміна зовнішнього вигляду пошуку по блогам Яндекса відбулася в липні 2008 року. Тоді популярні записи стали більш інформативними, а їх число на головній сторінці збільшили з трьох до десяти.

Пошук по блогах Яндекса є найпопулярнішим сервісом в Рунеті в своїй області. Він був відкритий в 2004 році. Він відстежує пости більш ніж в десяти мільйонах блогів. Його база даних містить більше напівмільярда повідомлень.