Суд відмовився знов оштрафувати адміністраторів The Pirate Bay Інтернет світ

Суд відмовився знов оштрафувати адміністраторів The Pirate Bay

26.05.2009

Адміністратори The Pirate Bay Шведський суд відмовив правовласникам в накладенні додаткового штрафу на адміністраторів торрент-порталу The Pirate Bay, повідомляє TorrentFreak. З відповідним позовом звернулися Universal Music, EMI, Sony Music і Warner Music.

Звукозаписні лейбли вимагали від суду стягнути з адміністраторів The Pirate Bay додатковий штраф за кожен день роботи торрент-порталу після того, як вони були засуджені. Адвокати лейблів наполягали на швидкому накладенні нового штрафу без надання слова представникам The Pirate Bay.

17 квітня 2009 року шведський суд засудив чотирьох творців і адміністраторів найбільшого в світі торрент-порталу The Pirate Bay до року в'язниці. Їх визнали винними в порушенні законодавства про авторське право. Суд визнав, що вони були підручниками правопорушників при викладенні піратських матеріалів.

Крім того, адміністраторам торрент-порталу доведеться виплатити компенсацію декільком компаніям-правовласникам. Серед цих компаній Warner Bros., Sony Music Entertainment, EMI і Columbia Pictures. Сума компенсації - 30 мільйонів крон, що відповідає 3,6 мільйонів доларів.

Адвокати адміністраторів The Pirate Bay подали апеляцію на це рішення суду.