Лікарі підтвердили пересадку печінки Стіву Джобсу

 

26.06.2009

 

Генеральному директору Apple Стіву Джобсу пересадили печінку в Методистському університеті Мемфіса. Про це повідомляється в прес-релізі університету з дозволу Стіва Джобса.

 

Главі Apple був привласнений найвищий бал за шкалою MELD, у зв'язку з чим він недовго чекав операції. В даний час Джобс проходить реабілітацію. Його здоров'я не викликає побоювання у медиків.

 

Шкала MELD застосовується для прогнозу летальності у пацієнтів із захворюваннями печінки. Чим вищий бал, тим більше вірогідність летального результату і тим вище стоїть пацієнт в списку черговиків на пересадку.

 

Раніше про пересадку печінки Стіву Джобсу повідомила газета The Wall Street Journal. За даними видання, операція була зроблена два місяці тому.

 

У січні нинішнього року Стів Джобс узяв шестимісячну відпустку через хворобу, заявивши, що у нього гормональний дисбаланс, який вимагає проходження курсу лікування. Незабаром агентство Bloomberg оголосило, що причиною відпустки Джобса стала майбутня пересадка печінки.

 

Методистський університет Мемфіса входить в десятку найбільших центрів з трансплантації печінки у США. У 2008 році в ньому пройшло 120 операцій з пересадки печінки. Кількість летальних наслідків під час операцій у Методистському університеті є однією з найнижчих в США.

 

Джерело: Новини високих технологій