Австралійська зірка YouTube призналася в дачі неправдивих свідчень Інтернет світ

Австралійська зірка YouTube призналася в дачі неправдивих свідчень

25.05.2009

Клер Вербелофф Мешканка Сіднея, що стала місцевою знаменитістю після участі в телерепортажі про стрілянину в нічному клубі, призналася, що не була свідком злочину і вигадала свою історію, повідомляє 25 травня агентство Reuters.

17 травня в одному з клубів Сіднея відбулася сварка між відвідувачами, в результаті якої 27-річний чоловік одержав вогнепальне поранення в ногу. Серед очевидців події, що дали короткі інтерв'ю журналістам, була також 19-річна Клер Вербелофф (Clare Werbeloff), яка розповіла про конфлікт детально і емоційно, а також показала в особах учасників конфлікту.

Ролики за участю Вербелофф на YouTube подивилися більше ніж півмільйона чоловік. Особливу популярність набула фраза "чік-чік-бум!", якою дівчина імітувала звуки пострілу. В Австралії почали продаватися футболки і кухлі з написом "chk-chk boom!", а сама Клер одержала декілька запрошень в телевізійні шоу і навіть пропозицію взяти участь у зйомці в купальнику для одного з журналів.

Повідомляється також, що біля будинку Вербелофф чергували журналісти, які сподівалися умовити дівчину повторити розповідь. Після цього вона почала ховатися від преси. 25 травня адвокат Клер Вербелофф офіційно оголосив, що його клієнтка не була свідком події в клубі і вигадала історію, яку розповіла перед камерою.

Потерпілий в результаті конфлікту австралієць Джастін Каллу виразив обурення з приводу поведінки Вербелофф. "Мене трохи не убили, а ця дівчина стала популярною просто тому що у неї немає мізків", - заявив він журналістам.