Блогери звинуватили міліціонера у вбивстві жінки на пішохідному переході Інтернет світ

Блогери звинуватили міліціонера у вбивстві жінки на пішохідному переході

22.05.2009

Вид на Ясеневу вулицю У блогах розповсюджений зроблений 21 травня запис про ДТП, в результаті якого на пішохідному переході загинула вагітна жінка. Згідно слів чоловіка загиблої, ЖЖ-користувача (ashumm Олексій Шумм), за кермом автомобіля, який збив жінку, знаходився співробітник міліції Південного округу.

Інцидент відбувся 13 травня на Ясеневій вулиці в Москві. Як повідомляло РІА Новини, водій залишив місце події, але очевидці запам'ятали номер машини.

Олексій Шумм пише, що кримінальна справа за фактом загибелі його дружини дотепер не порушена, а ймовірний винуватець аварії знаходиться на волі. За словами Шумма, до 21 травня зібрані матеріали були передані в районне УВС, співробітником якого був водій автомобіля.

Слідчий комітет Нагатінської прокуратури, згідно запису в блозі, не став займатися цією справою, оскільки ймовірний винуватець аварії знаходився не при виконанні службових обов'язків.

Politonline.ru з посиланням на прес-службу МВС повідомляє, що винуватець ДТП є співробітником міліції, він затриманий і дав відповідні свідчення. За словами джерела в прес-службі, кримінальна справа за фактом загибелі жінки порушена.