Samsung створить всеформатний відеоплеєр

Новини високих технологій

Samsung створить всеформатний відеоплеєр

22.06.2006

Компанія Samsung планує створити двохформатний плеєр, здатний відтворювати як Blu-ray, так і HD-DVD-диски. Поява подібного пристрою від Samsung на ринку запланована на кінець 2006 року, повідомляє сайт Reg Hardware.

В інтерв'ю японському виданню Digital World Tokio представник Samsung заявив, що компанія працює над створенням власного HD-DVD-плеєра, а також над "універсальним" пристроєм, здатним працювати з обома форматами оптичних дисків нового покоління. Випуск HD-DVD-Blu-ray-плеєра нзапланований на кінець 2006-початок 2007 року.

Перші повідомлення про плани корейської компанії зі створення універсального програвача з'явилися восени 2005 року, коли один з керівників Samsung запропонував розглянути можливість створення HD-DVD і Blu-ray-плеєра, щоб не стати "жертвою війни форматів".

Нагадаємо, що сьогодні Samsung разом з Sony, Panasonic і Pioneer підтримують формат Blu-ray, прем'єра якого повинна відбутися 25 червня 2006 року. Основний конкурент Blu-ray формат HD-DVD від Toshiba вже дебютував на ринку - це відбулося наприкінці березня 2006 року.