Американські дослідники бояться падаючих телевізорів

Новини високих технологій

Американські дослідники бояться падаючих телевізорів

22.06.2006

Телевізори представляють серйозну небезпеку для життя і здоров'я дітей - до такого висновку пришли дослідники з Університету техаського медичного центру в Далласі. При цьому головною загрозою для здоров'я американські дослідники вважають не шкідливе випромінювання, а самі телевізори, які можуть впасти на дітей, повідомляє сайт Engadget.

Згідно з матеріалами дослідження, у 2005 році понад дві з половиною тисячі американських дітей отримали каліцтва в результаті падіння на них телевізорів. Більшість жертв таких інцидентів, що звернулися до медичних установ, скаржилися на травми голови. При цьому падіння телевізорів не призвело ні до одного летального результату, проте деяким потерпілим було потрібно курс інтенсивної терапії.

У висновку доповіді її автори закликають американських батьків використовувати спеціальні ремені для закріплення телевізорів на полицях, а також попереджати дітей про небезпеку падіння телевізора. Крім цього, на думку лікарів з Далласа, телевізори повинні поставлятися з наклейками-попередженнями, які оповістять американців про небезпеку, яку становлять телеприймачі для їх чад.