Ніколя Саркозі виклав в інтернет домашнє відео Інтернет світ

Ніколя Саркозі виклав в інтернет домашнє відео

21.05.2009

Президент Франції Ніколя Саркозі  і його дружина Карла Бруні Президент Франції Ніколя Саркозі виклав на свою сторінку в Facebook домашнє відео, на якому він і його дружина колишня манекенниця Карла Бруні відображені в неофіційній обстановці.

Відео було знято в приватних апартаментах Саркозі в Єлісейськом палаці, де Бруні приймала п'ятеро читачок жіночого журналу Femme Actuelle, які брали у неї ексклюзивне інтерв'ю.

Відзначимо, що крім сторінки Ніколя Саркозі на Facebook з відео можна ознайомитися на інтернет-сайті Femme Actuelle, де до моменту написання даної замітки його переглянули 93059 разів.

Перший ролик починається з того, що Бруні захоплено розповідає своїм співбесідницям про незвичайну енергію свого чоловіка і признається, що сама не змогла б витримати такий ритм життя, який він встановив для себе.

Потім в кімнаті з'являється сам Саркозі, який в розкутій доброзичливій манері вітає всіх присутніх, звучно цілує дружину в губи, після чого сідає на підлокітник крісла одного з гостей і приєднується до бесіди.

Серед іншого, цю фразу цитують більшість французьких ЗМІ, Саркозі говорить: "Я сьогодні приймаю іракського прем'єр-міністра". "Приголомшливо! - відповідає Бруні, а потім говорить покидаючому кімнату чоловіку. - Успіхів, мій милий ("шушу")".

На другому відео Саркозі представляє гостям своїх домашніх тварин: двох собак Клару (Clara) і Дамблдора (Dumbledore). При цьому Саркозі додає, що у нього з дружиною є ще і третій собака Тумі (Toumi), який залишився удома.

Наголошується, що домашні відео були викладені в мережу, щоб додати сторінці Саркозі на Facebook людяніший, особистий характер. Сторінка була відкрита ще близько дев'яти місяців тому, проте до останнього часу, як відзначають французькі ЗМІ, мало чим відрізнялася від офіційного президентського сайту і була досить-таки нудна.

Крім появи домашнього відео, Ніколя Саркозі також змінив оформлення сторінки, поставив нову "неофіційну" фотографію, яка зображає французького президента широко усміхненим у вільній білій сорочці з відкритим коміром. У сторінки Саркозі в Facebook вже налічується 98085 "прихильників".