Microsoft хоче задавити Sony зниженням цін на Xbox 360

Новини високих технологій

Microsoft хоче задавити Sony зниженням цін на Xbox 360

21.06.2006

Ігрова консоль нового покоління Xbox 360 Корпорація Microsoft планує знизити ціну на ігрову консоль нового покоління Xbox 360 до кінця 2006 року, повідомляє британське видання BritXbox з посиланням на анонімне джерело в штаті компанії.

Згідно з даними, отриманими британськими кореспондентами, зараз Microsoft веде роботи з поліпшення електронної начинки приставки, що включає чіпи IBM і ATI. Ці зміни повинні знизити ціну приставки на сто доларів. Передбачається, що здешевлення консолі, а також випуск декількох нових ігор забезпечать високий попит на приставку напередодні різдва.

Зниження ціни Xbox 360 повинно істотно ускладнити просування на ринку приставок конкуруючих фірм Nintendo Wii і Sony PlayStation 3. Ігрова консоль Nintendo Wii буде випущена на ринок у четвертому кварталі 2006 року і коштуватиме не більше 250 доларів. PlayStation 3 вийде в листопаді, а ціна приставки складе від 500 до 600 доларів. Враховуючи, що у разі зниження ціни Xbox 360 виявиться в два рази дешевше за свого основного конкурента PlayStation 3, перспективи у дітища Sony зовсім не веселкові.