Префіксальні джойстики примусять вібрувати по-новому

Новини високих технологій

Префіксальні джойстики примусять вібрувати по-новому

20.06.2006

Компанія Immersion представила нову версію технології зворотного зв'язку для джойстиків консолей TouchSense, повідомляє Gamespot. Застосування даної технології в ігрових маніпуляторах дозволить зробити їх легшими і буде точніше передавати ігрові відчуття. Розробники програмного забезпечення зможуть реалізувати ефекти зворотного зв'язку, використовуючи спеціальну бібліотеку.

Нова версія даної технології передбачає використання одного мотора замість двох, що дозволить понизити енергоспоживання маніпулятора. Новий джойстик зможе імітувати пружний удар тенісного м'яча по ракетці або віддачу при стрілянині з вогнепальної зброї. Також можливо поєднання пристрою зворотного зв'язку, виконаного за технологією TouchSense і технології стеження за рухами гравця. Спеціальний механізм фільтрації рухів відокремить вібрації, породжені TouchSense, від рухів користувача.

Раніше технологія, розроблена Immersion, була об'єктом судового розгляду з Sony, яка задіювала механізм зворотного зв'язку в маніпуляторах для приставок серії PlayStation. У суді Immersion довела свої права на технологію і отримала 90 мільйонів доларів як відшкодування збитків.

Компанія Immersion заснованна у 1993 році і спеціалізується на створенні пристроїв зворотного зв'язку для ігрової індустрії, медичних тренажерів і мобільних пристроїв.