Microsoft запустить новий музичний сервіс
Новини високих технологій

Microsoft запустить новий музичний сервіс

18.07.2009

Компанія Microsoft запустить наприкінці липня новий сервіс, який дозволить прослуховувати потокове аудіо, а також скачувати музичні файли, пише The Daily Telegraph. Виконавчий продюсер порталу MSN Пітер Бейл (Peter Bale) відзначив, що цей проект буде схожий на Spotify. Новий сервіс буде безкоштовним, хоча керівники Microsoft остаточно не визначилися, яку саме бізнес-модель вони використовуватимуть.

Користувачі сервісу Spotify можуть безкоштовно прослуховувати потокове аудіо, але щопівгодини їм доводиться слухати хвилину реклами. При цьому вони можуть відключити рекламу - для цього необхідно платити 9,99 євро на місяць. Бейл відзначив, що у Microsoft вивчають різні моделі бізнесу, які використовують творці подібних сервісів, щоб підібрати ту, яка найкраще підійде як користувачам, так і самій компанії.

Передбачається, що новий музичний сервіс допоможе збільшити продажі медіаплєєра Zune, нова версія якого повинна надійти в продаж на території США вже найближчою осінню. Також Пітер Бейл відзначив, що цей сервіс взаємодіятиме з ігровою консоллю Xbox 360, але не уточнив, як саме.

Геймери вже отримали можливість скачувати і проглядати повнометражні фільми і телесеріали на приставці Xbox 360. Минулого місяця на виставці E3 також було оголошено про укладення угоди між Microsoft і інтернет-ресурсом Last.fm. Згідно з умовами договору, передплатники Xbox Live Gold вже у 2009 році зможуть користуватися послугами інтернет-радіо, у бібліотеці якого налічується понад 3,5 мільйонів пісень.