Пентагон профінансує розробку роботів-людожерів
Новини високих технологій

Пентагон профінансує розробку роботів-людожерів

18.07.2009

EATR Американська компанія Robotic Technology розробляє на користь Пентагону робота, який працює на паровому двигуні і може отримувати енергію, вживаючи виявлені поблизу органічні матеріали, повідомляє Fox News. Це може бути трава, дерево, старі меблі і навіть трупи. За висловлювання телеканалу, машина поєднує механіку 19-го, технології 21-го і фільми жахів 20-го століття.

Винахід Robotic Technology отримав назву "Енергетично автономний тактичний робот" (Energetically Autonomous Tactical Robot) або EATR. Він здатний "виявити, проковтнути і витягнути енергію з біомаси навколишнього середовища (та інших органічних джерел енергії), а також використовувати традиційні і альтернативні види палива (такі як бензин, важке пальне, гас, дизельне паливо, пропан, вугілля, кулінарне масло і сонячну енергію), коли це необхідно".

EATR отримує енергію від теплового двигуна, розробленого компанією Cyclone Power Technology. Він виробляє енергію за рахунок "зовнішньої камери згорання", яка нагріває воду у замкнутій системі, завдяки чому генерується електрика. Fox News підкреслює, що терміни "біомаса" та "інші органічні джерела енергії" не обов'язково обмежуються рослинними матеріалами, оскільки трупи людей і тварин містять велику кількість енергії і можуть знаходитися в місцях ведення бойових дій.

Новий робот, як відзначає джерело, буде надзвичайно корисний армії. Завдяки своїй енергетичній невибагливості він місяцями і навіть роками зможе працювати без дозаправки і технічного обслуговування. На його платформі можна буде створити транспортну або санітарну машину, систему зв'язку і навіть збройний апарат. Проте, за даними американського телеканалу, розробник представляє EATR як суто мирну розробку, не дивлячись на її очевидне військове призначення.