Intel зазнала збитків через штраф Євросоюзу
Новини високих технологій

Intel зазнала збитків через штраф Євросоюзу

18.07.2009

Виробництво Intel Прибуток корпорації Intel у другому кварталі 2009 фінансового року склав мільярд доларів, якщо не враховувати штраф 1,45 мільярдів доларів, накладений Євросоюзом, передає AP.

З урахуванням штрафу Intel втратила 398 мільйонів доларів. Це найгірший результат виробника процесорів з 1986 року. Для порівняння, у тому ж періоді минулого року прибуток Intel становив 1,6 мільярдів доларів.

Аналітики не звернули великої уваги на збитки, яких зазнала корпорація. Для них виявився важливішим показник прибутку без урахування штрафу, що свідчить про відновлення галузі. Завдяки цьому акції Intel подорожчали на 7 відсотків.

Продажі Intel в останньому кварталі склали 8,02 мільярдів доларів, скоротившись на 15 відсотків. Корпорація виручила на 700 мільйонів доларів більше, ніж прогнозували спостерігачі. У третьому кварталі вона сподівається на виручку у розмірі 8,5 мільярдів доларів - плюс-мінус 400 мільйонів.

Головний конкурент Intel, AMD, на чиє прохання і було проведене європейське антимонопольне розслідування, що закінчилося величезним штрафом, оприлюднить свої квартальні результати 21 липня.