Аукціонний будинок Christie's переніс свій каталог на iPhone
Новини високих технологій

Аукціонний будинок Christie's переніс свій каталог на iPhone

18.07.2009

Скріншот додатку Christie's Аукціонний будинок Christie's випустив однойменний безкоштовний додаток для iPhone і iPod Touch, що дозволяє власникам смартфона Apple проглядати каталог картин і інших творів мистецтва. Про це пише The Guardian.

У описі додатку в App Store зазначається, що користувачі можуть проглянути список і календар торгів, прочитати описи лотів, правила аукціонів і дізнатися адреси аукціонних залів. Крім того, можна стежити за результатами торгів у реальному часі. Додаток також дозволяє встановити на iPhone тематичні шпалери.

Доходи аукціонних будинків падають. Їм доводиться урізувати витрати і скорочувати персонал. Створення мобільного додатку - один з кроків Christie's із залучення нових учасників торгів і клієнтів. Рік тому Christie's почав розсилати клієнтам SMS з інформацією про ціни і дати торгів.

Магазин додатків App Store користується у власників iPhone величезною популярністю. За рік у ньому було здійснено півтора мільярди покупок. Всього було продано понад 30 мільйонів пристроїв на iPhone OS. Потенційно додаток Christie's доступний власнику кожного з них.

Джерело: Сьогодні у світі