Intel звинуватили у підриві індустрії комп'ютерних ігор
Новини високих технологій

Intel звинуватили у підриві індустрії комп'ютерних ігор

15.07.2006

Марк Рейн Марк Рейн (Mark Rein), віце-президент компанії Epic, на конференції розробників ігор у Брайтоні виступив з доповіддю, що пояснює причини масового переходу геймерів з персональних комп'ютерів на ігрові приставки, повідомляє NewsFactor Network.

За словами Рейна, причиною зниження популярності комп'ютерних ігор стали інтегровані відеоадаптери від компанії Intel. Із його точки зору, ці рішення, які використовуються у комп'ютерах нижнього цінового діапазону, не здатні змагатися за якістю графіки з консолями Microsoft Xbox 360 і Sony PlayStation 2. При цьому в іграх комп'ютер за 900 доларів програє консолі за 300 доларів. Марк Рейн упевнений, що розробникам комп'ютерних ігор буде краще, якщо Intel піде з ринку.

Ван Бейкер (Van Baker), аналітик Gartner, упевнений, що причини переходу геймерів на консолі криються в іншому. Він заявив, що ігри повинні бути не тільки привабливими. Треба, щоб їх було просто встановлювати і настроювати, а тут комп'ютери програють приставкам. При цьому, багатьом людям, які купують комп'ютер для роботи, просто не потрібна могутня відеосистема.

На сьогодні приблизно 80 відсотків ноутбуків і 55 відсотків настільних комп'ютерів постачаються з інтегрованими відеоадаптерами Intel.