Intel спровокував зниження цін на процесори AMD
Новини високих технологій

Intel спровокував зниження цін на процесори AMD

15.07.2006

Прес-секретар компанії AMD в інтерв'ю Tom's Hardware заявив про плани зі зниження цін на найпродуктивніші процесори, включаючи серію Athlon 64 X2. Зниження цін на процесори AMD приурочене до швидкого випуску процесорів нового покоління від конкуруючої компанії Intel Core 2 Duo і Core 2 Extreme, які перевершуватимуть розробки AMD за багатьма параметрами, повідомляється на сайті TG Daily.

При цьому, представник AMD заявив, що компанія не має наміру втрачати лідерство на ринку з виходом нових процесорів від Intel. AMD знизить ціни на процесори саме з метою збереження конкурентоспроможності власної продукції, і компанія дотримуватиметься такої цінової політики доти, поки її власні заводи, як виробляють процесори за 65-метровою технологією, не запрацюють на повну силу.

За даними TG Daily, зниження цін відобразиться на вартості новітніх процесорів для персональних комп'ютерів. Ціна процесорів для серверів серії Opteron, ноутбуків серії Turion і процесорів для персональних комп'ютерів початкового рівня Sempron не зміниться.