Блакитні лазери "взірвуть" ринок оптичних носіїв
Новини високих технологій

Блакитні лазери "взірвуть" ринок оптичних носіїв

15.07.2006

За прогнозами аналітичного агентства Santa Clara Consulting Group (SCCG), ринок оптичних носіїв нового покоління HD-DVD і Blu-ray зросте до 28 мільярдів доларів до 2010 року. Фахівці SCCG вважають, що найбільший вплив на зростання ринку оптичних носіїв нового покоління матиме випуск консолей нового покоління, зокрема, PlayStation 3, повідомляє сайт Digitimes.

Крім ігрових систем, яких за прогнозами SCCG до 2010 року буде продано на суму в 6 мільярдів доларів, зростання ринку оптичних носіїв на базі технології блакитних лазерів забезпечать, власне, цифровий контент і відеоплеєри. У найближчі 4 роки Blu-ray- і HD-DVD-плеєрів буде продано на суму в 4 мільярди доларів, а безпосередньо дисків з фільмами - 3 мільярди. Ігри, випущені на нових носіях, принесуть видавцям 10 мільярдів доларів, оптичні приводи збільшать прибуток розробників на 4 мільярди доларів.

На думку головного менеджера SCCG, технологія блакитних лазерів матиме серйозний вплив на ігрову і розважальну індустрії в найближчі 5 років.