Американців оповістять про теракти по sms
Новини високих технологій

Американців оповістять про теракти по sms

15.07.2006

Найближчим часом на території США почне функціонувати система сповіщення громадян про теракти і стихійні біди. Сигнали тривоги будуть прислатися на стільникові телефони, PDA і інші портативні пристрої, здатні працювати з бездротовими мережами, повідомляє AP.

За задумом влади Сполучених Штатів, нова високотехнологічна система сповіщення почне функціонувати до кінця 2007 року. Зараз ця система проходить стадію тестування, перший етап якого в даний момент проводиться в штаті Вірджинія.

Попереджати жителів Америки про небезпеку, що насувається, буде Асоціація суспільних телевізійних станцій (APTS) у співпраці з Федеральним агентством з надзвичайних ситуацій (FEMA). Сигнали тривоги розповсюджуватимуться ув телеефірі, по радіо, в інтернеті і через бездротові мережі.

За словами прес-секретаря Департаменту внутрішньої безпеки США (Homeland Security Department) Аарона Волкера (Aaron Walker), користувачі будь-яких пристроїв, здатних приймати текстові повідомлення, будуть попереджені про небезпеку. Волкер також додав, що з розвитком цифрових технологій у влади з'явилася чудова можливість налагодити максимально швидку і ефективну систему сповіщення громадян про надзвичайні події.

آشنایی با سایت های پوکر آنلاین برای بازی پوکر آنلاین ایرانی