Microsoft назвала "вбивцю" iPod і PSP на честь міфічного корабля
Новини високих технологій

Microsoft назвала "вбивцю" iPod і PSP на честь міфічного корабля

15.07.2006

Плеєр Sansa 8GBMicrosoft планує створити власний цифровий плеєр, який обіцяє стати черговим кандидатом на звання "вбивці" iPod. Новий плеєр створюватиметься у співпраці з розробниками ігрової системи Xbox. Нове дітище Microsoft називатиметься Арго (Argo), на честь легендарного корабля аргонавтів, до створення якого доклала руку богиня Афіна.

Як пише газета Seattle Times, посилаючись на джерела, близькі до команди розробників Argo, Microsoft працює над цілою лінійкою продуктів під брендом Xbox, яка включає мультимедійний плеєр і онлайн-сервіс.

Мультимедійний плеєр Argo буде оснащений модулем бездротового зв'язку Wi-Fi, що дозволить пристрою здійснювати доступ до онлайн-сервісів у будь-якому місці, у будь-який час (зрозуміло, місце повинно бути поблизу хот-спота). У свою чергу, новий музичний сервіс прийде на зміну MSN Music, що не мав успіху.

Також повідомляється, що Argo, можливо, буде оснащений вбудованою ігровою приставкою.

Тобто, нове дітище від Microsoft зможе відтворювати аудіо- і відеофайли працювати з бездротовими сервісами за допомогою Wi-Fi і, очевидно, активно конкурувати з PSP і DS Lite на ринку портативних ігрових систем.