Energizer заряджатиме батареї батареями

Новини високих технологій

Energizer заряджатиме батареї батареями

16.06.2006

Компанія Energizer випустила універсальну зарядку для компактних пристроїв Energi To GO. Цей пристрій дозволить заряджати батареї плеєрів, мобільників і PDA без підключення до електромережі за допомогою двох звичайних батарей АА, повідомляє AP.

Для того, щоб зарядити батарею, що розрядилася, наприклад, стільникового телефону, Energi To GO знадобиться дві звичайні батареї АА і всього 30 секунд. За заявами розробників, універсальна зарядка сумісна з сотнею всіляких гаджетів, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи цифровими плеєрами.

Energizer планує випустити Energi To GO в двох варіантах: двохбатарейковому (для зарядки мобільників і плеєрів) і чотирьщхбатарейковому, яка дозволить заряджати елементи живлення портативних ігрових систем і PDA. З універсальною зарядкою можна використовувати будь-які батареї АА, хоча творці Energi To GO, зрозуміло, радять використовувати тільки батареї Energizer.

Energi To GO з'явиться у продажу 1 вересня 2006 року. Вартість новинки становитиме від 20 до 30 доларів, залежно від моделі.