Intel бере участь у розробці операційної системи Google Chrome OS
Новини високих технологій

Intel бере участь у розробці операційної системи Google Chrome OS

14.07.2009

Корпорація Intel вже якийсь час бере участь у розробці операційної системи Google Chrome OS, анонсованої пошукачем 8 липня і призначеної у першу чергу для нетбуків, пише PC World.

Представник Intel відзначив, що співпраця з Google обмежується деякими елементами ОС. Він відмовився від подальших коментарів.

Intel вже працює над створенням проекту Moblin - власної мобільної операційної системи для нетбуків на платформі Atom. Intel Atom є найпопулярнішим процесором для нетбуків. У той же час Chrome OS підтримуватиме не тільки його, але і чіпи ARM, які зараз використовуються у більшості мобільників.

Процесори Intel використовуються у чотирьох з п'яти персональних комп'ютерів. Переважна більшість з них працює під управлінням однієї з операційних систем сімейства Microsoft Windows. Рішення Intel про співпрацю з Google може зробити корпорацію менш залежною від Microsoft.

Варто відзначити, що Google не вказав Intel в списку компаній, з якими розробники співпрацюють у процесі створення Chrome OS. У список потрапили, наприклад, Acer, Adobe, HP, Lenovo, Qualcomm, Texas Instruments і Freescale Semiconductor.