Sony в черговий раз затримує випуск плеєрів Blu-ray

Новини високих технологій

Sony в черговий раз затримує випуск плеєрів Blu-ray

14.06.2006

Компанія Sony, розробник нового формату оптичних дисків Blu-ray, оголосила про відтермінування випуску свого першого Blu-ray-плеєра. За новими даними, пристрої відтворення Blu-ray виробництва Sony з'являться на ринку не раніше серпня 2006 року, повідомляє британський сайт Pocket-Lint.

Черговою датою випуску Blu-ray-плеєра від Sony BDP-S1 було названо 15 серпня 2006 року. Раніше в Sony заявляли, що цей плеєр повинен поступити в продаж 23 травня 2006 року, потім дату появи Blu-ray на ринку перенесли на 20 червня 2006 року, а на ряду інтернет магазинів попередній продаж BDP-S1 почалася ще у середині березня 2006 року. Єдине, що залишається незмінним в цих анонсах - це ціна плеєра BDP-S1, яка становитиме близько 1000 доларів.

HD-DVD основного конкурента Blu-ray на ринку оптичних носіїв нового покоління, знаходиться у продажу вже упродовж 3 місяців. На думку експертів, у 2006 році перемогу на ринку отримає саме розроблений Toshiba формат HD-DVD. Дітище Sony Blu-ray може претендувати на перемогу в новій війні форматів не раніше листопада 2006 року, коли в продаж поступить нова ігрова систему від SCE PlayStation 3, яка працюватиме саме з носіями Blu-ray.