Голівуд засмучений об'ємами продажів DVD

Новини високих технологій

Голівуд засмучений об'ємами продажів DVD

13.06.2006

Продажі DVD-дисків, що становлять половину Комп'ютерний експерт, ростуть украй повільно всупереч очікуванням, пише The New York Times. У 2006 році зростання продажів DVD-дисків склало 2 відсотки, тоді як за останні два роки обсяг продажів цифрового відео збільшився в 2 рази.

За даними аналітика Nielsen VideoScan Девіда Хоффмана (David Hoffman), 84 відсотки DVD-дисків продаються в перші шість тижнів після прем'єри фільму, після чого залежуються на полицях магазинів. Однією з причин повільного зростання обсягів продажів DVD називають ріст популярності цифрового телебачення. Найбільша в США кабельна компанія Comcast, наприклад, пропонує своїм передплатникам 7500 фільмів і програм, які з 2004 року подивилися 2 мільярди разів.

Кіностудії чекають буму продажів DVD-дисків нового покоління у 2006 році у зв'язку з майбутнім виходом приставок PlayStation 3 і Xbox 360. Крім того, на думку президента Sony Pictures Бенджаміна Фейнгольда (Benjamin S. Feingold), власники дорогих плазмових панелей хочуть дивитися фільми у високому дозволі. Обсяги продажів DVD-дисків у форматах HD-DVD і Blu-ray, за оцінкою Adams Media Research, у 2006 році складуть 175 мільйонів доларів, а продажи DVD-дисків нового покоління складатимуть не більше 50 відсотків від загального обсягу продажів DVD-дисків лише до 2010 року.

Слід відзначити, що у 2006 році багато кіностудій, включаючи 20th Century Fox, Walt Disney, Universal Pictures, Sony Pictures Entertainment, Warner Bros., Metro-Goldwyn-Mayer і Paramount Pictures, почали продавати оцифровані фільми через інтернет.

Джерело: ОСКАР: Новини кіно