SunBrite створила непромокальний і удароміцний HD-телевізор для садових ділянок

Новини високих технологій

SunBrite створила непромокальний і удароміцний HD-телевізор для садових ділянок

13.06.2006

Відтепер любителі відпочинку на свіжому повітрі зможуть дивитися телевізійні трансляції, не побоюючись за збереження телевізора. Це стало можливо завдяки випуску непромокального і удароміцного рідкокристалічного HD-телевізора SunBriteTV 3200HD-Pro, повідомляє сайт Gizmag.

Телевізор 3200HD-Pro з діагоналлю 32 дюйми тримає дозвіл до 1366x768, а рівень контрастності складає 1200:1. Але головне в цьому телевізорі, все-таки, не якість зображення, а всілякі інструменти захисту від дії навколишнього середовища.

По-перше, корпус SunBriteTV 3200HD-Pro захищає пристрій від проникнення вологи. Телевізор можна обливати водою, виставляти його на вулицю під час сильної зливи - все одно з ним нічого не трапиться. По-друге, 3200HD-Pro, за заявами творців, абсолютно захищений від пилу, бруду, комах, а також агресивної фізичної дії. Крім цього, новинка здатна працювати при екстремальних температурах (від +50 до -30)

Варто відзначити, що навряд чи такий телевізор стане в нагоді вітчизняним дачникам. Це пов'язано перш за все з тим, що непромокальний HD-телевізор коштуватиме 4500 доларів. Ну а додатковим чинником є велика вірогідність того, що такий дорогий телевізор, встановлений на садовій ділянці, просто не встигне проявити себе у дії - він може загадковим чином зникнути ще до першого дощу.