Черговою причиною затримки Blu-ray стане дефіцит запчастин
Новини високих технологій

Черговою причиною затримки Blu-ray стане дефіцит запчастин

10.7.2006

Диск Blu-ray Низка виробників оптичних приводів, серед яких такі компанії як Lite-On IT і BenQ заявили, що випуск перших пристроїв запису дисків формату Blu-ray може бути затриманий унаслідок браку ключових компонентів. Зокрема, на дату випуску записуючих Blu-ray-приводів вплине дефіцит лазерних діодів, повідомляє Digitimes з посиланням на китайську газету Commercial Times.

Основною причиною браку комплектуючих для виробництва приводів Blu-ray вважається те, що сьогодні створенням відповідних лазерних діодів займаються тільки дві компанії: Sony і Nuchia. На додаток до всього, значна частина комплектуючих для Blu-ray, що виробляються на заводах Sony, використовуються для виробництва консолі нового покоління PlayStation 3, яка дебютує на ринку не раніше середини листопада 2006 року.

Згідно із прогнозами, брак комплектуючих для Blu-ray продовжиться як мінімум до осені 2006 року. Нагадаємо, що дефіцит комплектуючих для Blu-ray був передбачений головним операційним директором корпорації Sony Стеном Глазго (Stan Glasgow) ще у травні 2006 року.