Samsung розпочав випуск модулів графічної пам'яті нового покоління
Новини високих технологій

Samsung розпочав випуск модулів графічної пам'яті нового покоління

10.7.2006

Корейська компанія Samsung приступила до масового виробництва модулів графічної пам'яті нового покоління GDDR4 (Graphics Double Data Rate). За заявами розробників, ці модулі графічної пам'яті працюватимуть на 33 відсотки швидше за попередника GDDR3, повідомляє сайт Reed Electronics.

Кожен чіп GDDR4 здатний обробляти 2,4 гигабіта даних за сеза секунду. Місткість перших GDDR4 з 32-бітовою шиною даних становитиме 512 мегабіт.

При більшій продуктивності новинка вирізнятиметься меншим енергоспоживанням - цей показник для GDDR4 в середньому на 45 відсотків нижчий, ніж у GDDR3.

У розробці GDDR4 брали участь найбільші компанії-виробники графічних адаптерів Nvidia та ATI. Ці ж компанії висловили зацікавленість у використанні новітніх чіпів графічної пам'яті для виробництва високопродуктивних відеокарт.

За даними аналітичного агентства Jon Peddie Research, сьогодні попит на високопродуктивні модулі графічної пам'яті зріс на 15 відсотків порівняно з попереднім роком. У цій компанії вважають, що поява на ринку GDDR4 сприяє ще більшому зростанню популярності сучасних графічних технологій.