BlueBox випустила гітару, діджейській пульт і барабанну установку для iPod

BlueBox випустила гітару, діджейській пульт і барабанну установку для iPod

09.06.2006

Компанія BlueBox представила ряд нових аксесуарів для плеєра iPod, створених для меломанів, які побажають відчути себе музикантами. У становленні музичними гуру користувачам допоможуть гітара, діджейській пульт і ударна установка серії miJam, повідомляє сайт iLounge.

Нова лінійка аксесуарів miJam підключається до iPod через вихід для навушників, а послухати, що у результаті вийшло, вдасться при підключенні інструменту до будь-якого звукоїздающему пристрою, наприклад, до навушників або до комп'ютерних колонок. Зіграні за допомогою miJam партії будуть мікшуватися з треком, що грається в даний момент, дозволяючи створювати власні варіації на тему улюблених пісень.

Гітара miJam додасть в музичну композицію простий біт, а також дозволить різноманітити пісні гітароподібним звучанням (всього передбачено 4 варіанти звуку - перевантаження, слабкий овердрайв, чистий звук і бас). Інструмент дозволить налаштувати гучність і висоту гітарної партії, а також темп вбудованої драм-машини (яку можна навіть відключити).

Кнопки на грифі відповідають за вибір акордів, а перемикач на корпусі гітари дасть можливість зіграти певну ноту. Працювати цей інструмент буде від 4 батарей AA. Тривалість автономної роботи гітари miJam не повідомляється.

Діджейський пульт для iPod miJam можна використовувати як з самим плеєром, так і з рештою аксесуарів серії. Як і у випадку з гітарою, для того, щоб приступити до навчання азам діджейства, користувачу потрібно буде знайти як мінімум 4 батареї АА. На корпусі новинки можна знайти дві "вертушки", характер звучання кожної з яких можна окремо налаштувати.

Відчути себе юним Ларсом Ульріхом меломанам дозволять барабанні палички miJam (виступаючі в ролі ударної установки). На кожній з таких паличок розташовуються декілька кнопок, які відповідають за звучання інструмента - кожна паличка може звучати як будь-яка частина барабанної установки, починаючи від заліза і закінчуючи бас-бочкою. Для цього доведеться розщедритися на дві батареї ААА.

Дата появи у продажу і орієнтовна вартість музичних інструментів miJam наразі не повідомляється.