Влада США закрила улюбленого провайдера спамерів
Новини високих технологій

Влада США закрила улюбленого провайдера спамерів

05.06.2009

Sony Ericsson Rachael Американський суд на прохання Федеральної торгової комісії США (FTC) закрив провайдера Pricewert LLC, що діяв також під назвами 3FN і APS Telecom, зазначаэться у прес-релізі FTC.

Pricewert спеціалізувався на розсилці спаму, а також зберіганні дитячої порнографії і інших незаконних матеріалів. Крім того, потужності провайдера використовувалися для розповсюдження шпигунських і троянських програм, вірусів і передачі сигналів комп'ютерам в ботнетах. 3FN, за даними FTC, контролював через свої сервери понад 4500 шкідливих програм.

Суд наклав тимчасову заборону на незаконну діяльність Pricewert і зобов'язав вищестоящих провайдерів не надавати послуги порушнику. Ухвалою Pricewert також позбавили дата-центрів. Активи провайдера заморожені. Перші слухання у справі Pricewert пройдуть 15 червня.

Pricewert - не перший провайдер, якого закривають у США з подібних причин. Наприкінці 2008 року американського хостинг-провайдера McColo відключили від інтернету за розсилку спаму і управління ботнетами. На McColo припадало до 75 відсотків світового обсягу спаму.