Microsoft відмінила обмеження на запуск додатків в Windows 7 Starter Edition Інтернет світ

Microsoft відмінила обмеження на запуск додатків в Windows 7 Starter Edition

01.06.2009

Скріншот Windows 7 Користувачі операційної системи Windows 7 Starter Edition зможуть запускати необмежене число додатків одночасно, повідомляється в блогі розробників Windows. Спочатку Microsoft мала намір обмежити число додатків, що одночасно працюють в Windows 7 Starter Edition, трьома.

Версія Starter Edition операційної системи Windows 7 призначена для установки на ультрадешеві комп'ютери, наприклад, нетбуки, і відрізняється урізаним функціоналом. Зняти обмеження на одночасний запуск в ній додатків Microsoft вирішила після надходження відповідних прохань від численних партнерів і клієнтів.

Проте інші обмеження функціонала в Windows 7 Starter Edition залишилися. Наприклад, користувачам цієї версії нової операційної системи Microsoft не буде доступний інтерфейс Aero Glass і емулятор Windows XP. Також вони не зможуть підключити до комп'ютера другий монітор і скористатися DVD-приводом.

Розробка операційної системи Windows 7 почалася в 2000 році (тоді вона називалася Blackcomb, а її вихід планувався на 2005 рік). Вперше вона була публічно продемонстрована 28 жовтня 2008 року.

На початку січня 2009 року Microsoft розмістила бета-версію Windows 7 у відкритому доступі на своєму сайті. У травні на сайті корпорації з'явився реліз-кандидат Windows 7, доступний всім охочим.

За словами віце-президента Microsoft Біла Вегте (Bill Veghte), остаточна версія Windows 7 вийде в кінці поточного року. Передбачається, що це відбудеться до початку різдвяних розпродажів.